Vodafone Dijitale Özel İnternet Paketleri

Vodafone’dan internet severlere özel Saçma Güzel paketleri kullanıma sunuldu. Bu paketler internet ağırlıklı olmalarıyla dikkat çekiyor.

Vodafone Dijitale Özel İnternet Paketleri

M paketinde 16 GB internet bin dakika her yöne görüşme 45 lira bedeliyle sahip olabilirsiniz. Bir diğer paket ise L olarak karşımıza çıkıyor. 20 GB internet bin dakika görüşme ve bu paketin fiyatı 59 TL olarak belirlendi.

Vodafone Saçma Güzel Online Paketler

Bu paketlere ilave olarak WhatsApp sınırsız kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Vodafone Freezone tarife ve paketlerinden haberdar olmak için bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

#SaçmaGüzel Online Tarifeler sadece dijitale özel. Yani sadece internetten alabilirsin. Öyle “gideyim mağazadan alayım” gibi bir şey yok yani, böyle güzeli orada da yok zaten. Kapına kadar getirme işi de bizde.

Bu tarifelerin içeriğini istediğin gibi oluşturup, ayda bir defa da değiştirebiliyorsun. Atıyorum bir ay Müzik Paketi, sonraki ay Gamer Video, diğer ayda da Instagram Paketi’ni seçebilirsin mesela. “Vodafone’a geçtim, tarifemi seçtim, daha da değiştiremem” gibi bir durum da yok. Online Tarifeler seni zorlamaz, sıkmaz, taahhüt istemez.

Vodafone Whatsapp Görüşmeleri Ücretsiz

Ne zaman istersen o zaman değiştirebilirsin.Bir de küçük not, Whatsapp kullanımlarına görüntülü ve sesli görüşmeler dahil değil ancak dosya, konum, fotoğraf, video gibi paylaşımlarının hepsi dahil.

12 ay boyunca geçerli aylık 2 GB Yaza Özel Hoşgeldin Kampanyası kapsamında ek fayda olarak verilecektir.

Henüz ücretsiz internet almadıysan, diğer “Vodafone Bedava İnternet” kampanyalarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir