Vodafone 2020 Ramazan Ayı Kampanyaları

Ramazan ayı 2020 senesinde çok farklı bir şekilde başladı. Geçmiş yıllardaki ruh halimizden çok farklı bir halde bu ramazan ayını geçiriyoruz. Korona virüsü sebebiyle evlerimizden çıkmadığımız bu dönemlerde zamanımızın büyük bir kısmı internette geçiyor. Bu durum internet kotamızı hızla doldurmamıza sebep olurken Vodafone tarafından yayınlanan kampanyalar ile bu sorunlar tamamen ortadan kalkabilmekte.

Vodafone Ramazan ayı Kampanyası

Vodafone Ramazana Özel Hediye Çarkı Ödülleri

Vodafone tarafından sunulan hediye çarkı kampanyası aboneler tarafından çok sevilmektedir. Sürekli olarak çarkı çevirerek hediye kazanan kullanıcılar internet ihtiyaçlarının büyük bir kısmını bu şekilde karşılayabilir. İlk olarak Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi gerekirken uygulama içerisinden hediye çarkı bölümüne geçiş yapılması gerekmektedir.

Hediye çarkı bölümünde bedava internet ve dakikalar sunulmaktadır. Bu hediyelerden hangisinin geleceği tamamen şansa bağlıdır. Çarkı çeviren aboneler gelen hediyeleri hemen kullanmaya başlarken herkesin aklında bedava internetler bulunur. Ramazan ayına özel hediye çarkında değişikliğe giden Vodafone çarktaki bedava internet sayısını arttırmıştır. Bu sayede insanlar çok daha rahat bir şekilde bedava internet kazanabilir.

Ramazan ayı Kampanyası
Ramazan ayı Kampanyası

Arkadaşını Vodafone Abonesi Yapana 15 GB Bedava İnternet

Ramazan ayında arkadaşları ile sürekli olarak iletişimde kalan kişiler arkadaşlarını da Vodafone üyesi yapabilir. Vodafone tarafından sunulan tarifeler arasından seçimlerini yapan kişiler çok kolay bir şekilde geçiş işlemlerini tamamlayacaktır. Geçiş işlemleri bayilerden kolayca yapılabilir.

Vodafone Yanımda uygulamasına giren Vodafone aboneleri burada, davet et kısmında yer alan linki kopyalayarak arkadaşlarına iletirler. Bu linke tıklayan kişiler ise arkadaşları sayesinde Vodafone üyesi olmak için ilk adımı atacaktır. Yeni kullanıcılar Vodafone’a geçiş işlemini yaptıktan sonra herhangi bir tarife alırlarsa arkadaşlarının hattına 15 GB bedava internet kazandırmış olacaklardır. Arkadaşlarını Vodafone üyesi olmaya ikna eden kişiler 15 GB interneti doyasıya kullanabilmektedir.

Vodafone Freezone Dünyasına Girenlere Bedava İnternet

Vodafone kullanıcıları için birçok farklı dünya ortaya çıkarmaktadır. Vodafone içerisinde oluşturulan bu platformların içerisinde çok sayıda farklı tarife yer almaktadır. Buna ek olarak bazı hediyeler yalnızca bu platformlara özel sunulmaktadır. Freezone da bu platformlardan bir tanesi olarak gösterilir.

 Vodafone üyesi olan ancak Freezone dünyasındaki tarifeleri kullanmayan kişiler Freezone üyesi olurlarsa 4 GB bedava internet kazanabilirler. FREEZONE yazarak 1525’e SMS gönderen kişiler Freezone üyesi olabilmektedir. Bu mesaj sonrası yeni tarifeleri onaylanan kişiler 4 GB internet kazanacaktır. Sunulan bu internet yalnızca 1 gün süreyle verilir. Bu sebeple de insanların hediyeyi kısa süre içerisinde etkili bir biçimde kullanması gerekecektir.

Vodafone Soru-Cevap İle Bedava İnternet

Vodafone tarafından bilgi yarışmalarını seven abonelere bedava internet imkânı sunulmaktadır. Vodafone abonesi olan kişiler Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek bu kampanyaya katılmaktadır. Seviyorum İnterneti kampanyası olarak isimlendirilen bu kampanyada abonelere 15 farklı soru yöneltilmektedir. Bu soruların hepsini bilen kişiler büyük ödülün de sahibi olacaktır. Abonelerinin olabildiğince fazla internet almasına imkân sağlayan Vodafone oldukça basit sorular ile abonelerinin karşısına çıkmaktadır. 15 sorunun tamamı doğru bilindiği takdirde 24 saat geçerli olmak kaydıyla 3 GB bedava internet kazanılır. İsteyen aboneler yarışmanın içerisinde almaya hak kazandıkları interneti alarak yarışmayı sonlandırabilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir