Turkcell Sen Yap Diye Sağlığımız İçin 1 GB Bedava İnternet

Dünya tarihini en büyük salgın hastalıklarından bir tanesi olan korona gribi, ülkemizde de etkilerini göstermeye devam ediyor. Birçok vatandaşımız virüse yakalanırken hastanelerde hemen tedavilerine başlanıyor. Bu süreçte hastalığın daha fazla bulaşmaması için evlerimizde kalmamız gerekli. İnsanlar sürekli olarak evde kalmaya alışkın olmadıkları için de bu durum son derece zor.

1 GB bedava internet

Evde kaldığımız sürenin çok yüksek seviyelere gelmesi insanların evlerde yapabilecekleri aktiviteler aramalarına sebep olmaktadır. Zaman geçirmek için arayış içerisinde olan kişiler her zaman bolca internet kullanarak zamanını geçirmeyi seçer. Ekonomik olarak da zor bir dönemden geçtiğimiz için kullanılan fazla internet için ekstra paket almak zorlayıcı olacaktır. Bunun bilincinde olan Turkcell muhteşem bir kampanya ile kullanıcılarının karşısına çıkar.

Turkcell tarafından sunulan kampanya kapsamında 1 GB bedava internet kazanılabilmektedir. İnsanlar, 1 GB internetin çok yüksek bir miktarda olmadığını düşünseler de birçoğu bu kampanya ile bedava internetlerini almaktadır. Bu tarz çok sayıda Turkcell kampanyası bulunduğundan rahatlıkla bedava internet kazanmak mümkün olacaktır.

Turkcell 1 GB bedava internet
Turkcell 1 GB bedava internet

Sen Yap Diye 2020

Turkcell tarafından bedava internet için son olarak sunulan kampanya, Sendeyapdiye kanalından gelmektedir. İnsanların virüsten korunma konusunda bilinçlendirilmesinin çok önemli olduğu bu dönemde Turkcell sürece en iyi şekilde desteğini sunmaktadır. Sendeyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB internet kampanyası ile özgürce kullanabileceğiniz 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Sen Yap Diye

Korona virüsünden korunabilmek için herkesin davranışlarına özen göstermesi ve uzmanlar tarafından verilen önerilerin dikkate alınması gerekmektedir. Korona virüsten korunmak adına uyulması gereken kurallar sağlık bakanlığımız tarafından belirtilmiştir. Belirtilen bu hususların tamamına uyan kişiler hem kendisini hem de yakınlarını korumayı başarır.

Turkcell tarafından sunulan bu kampanyada kullanıcılar Senyapdiye kanalına giriş yapılması gerekmektedir. Kanalın içerisinde Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan ve 14 adet kuralı içeren video bulunmaktadır. İnsanlar, bu videoyu başından sonuna kadar izlerlerse bedava 1 GB internet kazanma şansını elde edeceklerdir. Aynı zamanda korona virüsünden korunmak için de önemli bir atmış olacaklardır.

Sen Yap Diye görevleri 2020

Sendeyapdiye Sağlığımız İçin 1 GB kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin ilk olarak Twitter’a giriş işlemlerini yapması gerekmektedir. Twitter uygulamasına telefon ve bilgisayarların tarayıcılarından girilebildiği gibi uygulama olarak da indirilebilmektedir. Twitter üzerinden Sendeyapdiye kanalına giriş yapan kişiler burada Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşılan bir video görecektir.

Sayfada yer alan videoda korona virüsünden korunmak için atılması gereken adımlar ayrıntılı bir şekilde belirtilmektedir. Bu videoyu izleyen kişiler 1 GB bedava internet kazanma şansını elde edeceklerdir. Gün içerisinde videoyu izleyen ilk 10.000 kişiden bir tanesi olunması gerekir. Aksi durumda ertesi gün tekrar denenebilmektedir. Sayfaya girip sayfayı takibe alan kişiler sonrasında videoyu izlerler. Ardından kanalda yer alan “Haftanın Hediyesini Al” butonuna basılması gerekmektedir. Bu butona basan ve gerekli yönlendirmeleri gerçekleştiren kişiler 1 GB interneti kazanabilir. Haftalık olarak düzenlenen bu kampanyaya her hafta katılmak mümkün olmaktadır. Alınan 1 GB internet günlük olarak hatlara tamamlanırken yurtiçinde kullanım için uygun olmaktadır.

Daha fazla Turkcell bedava internet, kampanya ve tarifelerini incelemek için Turkcell Bedava İnternet sayfamıza göz atabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir