Turkcell Salla Kazan

Turkcell haftalık bedava internet ve hediye paketleri veren Salla Kazan uygulaması detayları. Salla Kazan nasıl yapılır ve ücretsiz indirilir işte detaylar.

Turkcell Salla Kazan ile 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Salla Kazan ile haftalık Turkcell’in vereceği hediye internet, dakika, sms ve daha bir çok pakete sahip olabilirsin. Bu uygulama ücretsiz ve kolay kullanıma sahip. Salla Kazan uygulaması linki video  altında yer almaktadır indir ve her hafta yenilenen hediyeni kullanmaya başla.

Salla Kazan Özel Teklif ve fırsatlarımızı kaçırmayın!
Salla Kazan Özel Teklif ve fırsatlarımızı kaçırmayın!

Uygulamayı indirdikten sonra giriş yap ve salla. bildiğimiz sallıyorsun ve gelen hediyeyi afiyetle kullan 🙂 Turkcell’in diğer bedava internet veren uygulamaları Dergilik, Paycell, bip, fizy ve tvplus’ı da tanıtacağız. Haftalık ve aylık olarak ücretsiz internet veren Turkcell uygulamaları için site içinde arama yapabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan ile 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?
Turkcell Salla Kazan ile 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell Salla Kazan nasıl yapılır?

Salla Kazan Hediyeniz Sizi Bekliyor
Salla Kazan Hediyeniz Sizi Bekliyor

Hediye paylaşma özelliğinin kullanılabilmesi için Dijital Operatör uygulamasının en güncel sürümü yüklenmelidir.Kampanya 19 Mayıs 2017 günü başlamıştır.

Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.

Şimdi Salla Kazan Boş Yok
Şimdi Salla Kazan Boş Yok

Salla Kazan hangi gün?

Hediye alma hakkı her Cuma saat 09.00’da yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerli olur. Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı an başlar.

Salla Kazan uygulaması indir

Salla kazan uygulamasının Android ve ios sürümlerini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra kolay kurum sonrası giriş yapınız. Salla kazan ile hemen hediye kazanmaya başla.

Salla Kazan uygulamasını ücretsiz indirmek için buraya tıklayın.

Türkcell salla kazan çıkmıyor ya da uygulamanızda salla kazan yoksa çözüm için BURADAN diğer sitemize ziyaretinizi bekleriz.

Salla Kazan Uygulama Marketinizde Geçerli 10 TL
Salla Kazan Uygulama Marketinizde Geçerli 10 TL

Salla Kazan Hilesi

Salla kazan uygulamasının hilesi var mı? Soruları sürekli geliyor. Evet, salla kazan hilesi var. Peki bu hile nasıl yapılır? Salla kazan uygulamasını bilgisayardan açmanız gerekli. Bilgisayar üzerinden android uygulamaları çalıştırmak için ilk önce “emülatör” programı indirmelisiniz. “NOX android emülatör” sizin işinizi görecektir.

Salla Kazan Uygulama Ekran Görüntüsü
Salla Kazan Uygulama Ekran Görüntüsü

Salla kazan hilesi ile daha fazla hediye kazanmak için, NOX programını çalıştırıp, Salla kazan uygulamasını bilgisayara indirmelisiniz. Sonrasında bilgisayar üzerinden Salla Kazan uygulamasını açabilirsiniz. Benim önerim aynı anda 3 salla kazan uygulaması birden açınız. Açtığınız uygulamayla aynı anda salla kazan başlatırsanız kazandığınız hediyenin 3 katı size tanımlanacaktır.

[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Turkcell Salla Kazan” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir