Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları (2020)

Kesintisiz iletişim sağlayan Turkcell bedava internet kampanyaları ile her yerde internetlerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Her yerde çeken internet sayesinde nerede olursanız olun internet kullanmaya devam edeceksiniz. Tartışmasız bir şekilde çekim gücü en iyi operatör olan Turkcell özellikle kırsal alandaki müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları (2020)

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Herkes bedava internet alsın diye kısa kısa bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler sizi sıkmadan ve kolayca anlayabileceğiniz şekilde olacak. Turkcell bedava internet veren uygulama ve kampanyaları takip ederek bolca GB kazanabilirsiniz. Turkcell aboneleri uygulamalar ve senyapdiye görevleri sayesinde hiç ama hiç internetsiz kalmayacak. Turkcell bedava internet nasıl yapılır bu sayfayı sonuna kadar takip etmenizi öneririz. Haydi, bedava internet nasıl yapılır başlayalım.

Turkcell Bedava Sınırsız Konuşma

Turkcell 20. yıla özel abonelerine sınırsız konuşma hediye ediyor. 3 Ay boyunca Turkcell aboneleri kendi aralarında ücretsiz ve sınırsız konuşabilecekler. Turkcell sınırsız konuşmas nasıl yapılır işte detayları.

Turkcell Bedava Sınırsız Konuşma
Turkcell Bedava Sınırsız Konuşma

Kesintisiz 20 yıl ve üzeri (30 yıldan az) Turkcell hattı olan, hat açılışından bu yana Turkcell’li olan, faturalıdan faturasıza geçmemiş, hat devri yapmamış ve hattı de-aktif olmamış müşteriler yararlanabilir. Hediye Havuzu altında 20 Yıla Özel Turkcell’lilerle 3 ay Sınırsız Konuşma hediye kartını görerek faydalanabilir. Kartı görme koşulu ön ödemeli ve faturalı müşteriler için aşağıda açıklanmıştır.  Turkcell’lilerle 3 Ay Sınırsız Konuşma paketi 3 ay geçerli olup, ayda bir müşterimiz iptal etmediği sürece tekrar etmektedir. Müşterilerimiz kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Paket hediyesi yurt içi konuşmalarında geçerlidir.

Turkcell Davet Et 4 GB Kazan

Turkcell Davet Et 4 GB Kazan

Turkcell aboneleri arkadaşlarını davet ettikçe 4 GB bedava internet kazanıyor. Turkcell yeni kampanyası davet et kazan nasıl yapılır işte detayları. Bir Turkcell’li, arkadaşın Turkcell’e geçip kazandıranını sever. BiP uygulaması #senyapdiye kanalına girin. Arkadaşını davet et görevine tıklayın. Arkadaşınızı Turkcell’e davet edin, numarasını taşıyan arkadaşınız da siz de toplam 4 GB kazanın. BiP uygulamasını henüz indirmediyseniz buraya tıklayarak ücretsiz BiP indirebilirsiniz.

Turkcell Rahat Tarifesi

18.08.2020 öncesinde Rahat Tarifede olanlar için yurtiçinde kullanılacak olan 1 GB her ay hediye edilmektedir. Sadece Rahat Paket kullanıcısı olan Turkcell müşterilerine özeldir. Bu aboneler bir girişimde bulunmaya gerek olmadan 12 ay boyunca ayda 1 GB Turkcell hediye internet kullanmaya devam eder.

4.5 G Süper Paket Hediye 1 GB
4.5 G Süper Paket Hediye 1 GB

4.5 G Süper Paket Hediye 1 GB

Turkcell müşterilerinden SIM kartı 4.5 G uyumlu olan ya da 4.5 G aboneliği olanlar bu kampanyadan yararlanacaktır. 4.5 G üzerinden yapılan görüntülü aramalarda yurt içinde kullanılmak üzere 2 hafta boyunca geçerli 1 GB internet hediye edilecektir. Bu haktan yalnızca ilk 50 bin müşteri yararlanacaktır.

Kampanyaya katılmak isteyenler dijital operatör uygulamasından “hediye havuzu” ekranını seçmelidir. Paketi kullanmak için telefonun 4.5 G uyumlu olması gerekir. Hediyeniz yüklendikten sonra tüm internet kullanımları bu paketten düşecektir. paket aşımı halinde ise tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.

Mobil Ödeme İzni Kampanyası İle GB Kazanın
Mobil Ödeme İzni Kampanyası İle GB Kazanın

Mobil Ödeme İzni Kampanyası İle GB Kazanın

Alışverişlerinizi Turkcell faturasına ya da faturasız hatlar için bakiyeye yansıtarak yapma halinde Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Kurumsal ve rahat dışındaki Turkcell tarifeleri bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için Bip indirmek gerekir. Buradan #senyapdiye kanalı takip edilir. “izninize hediye GB” butonuna tıklayarak Turkcell üzerinden alışveriş izni verilir. Alışverişleriniz için GSM hattınız ile ödeme yapma izni verirsiniz. Bu ödemeler faturanıza ya da bakiyenize yansıtılarak tahsil edilir. Daha önce mobil ödeme izni veren müşteriler kampanyadan yararlanamaz. Her müşteri kampanya döneminde bir kez hediye GB kazanacaktır.

İlk Ay Fayda Kampanyası

İlk Ay Fayda Kampanyası

Turkcell bireysel müşterilerinin 12 aylık kalma sözüne hediye GB verilmektedir. 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan tüm Turkcell bireysel müşterileri yararlanabilir. Turkcell bireysel faturalıda 12 ay kalma sözü veren müşteriler ilk y kullanabilecekleri hediye internet kazanır. Kullanıcıların paketine göre 10 GB, 20 GB veya 30 GB hediye kazanılabilir. 12 ayda en fazla 3 hediye ile toplam 30 GB hediye Turkcell bedava internet kazanılabilir.

Otomatik Ödeme Talimatı İle Bedava İnternet

24 Ekim 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında Turkcell faturanız için otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekir. Her ay 150 bin kişi bu kampanyadan yararlanabilir. Otomatik ödeme talimatı verenlere 5 GB hediye internet verilir. Günlük olarak tanımlanan internet sadece yurt içi kullanıma özgüdür.

10 GB Hediye İnternet
10 GB Hediye İnternet

10 GB Hediye İnternet

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında 10 GB Turkcell hediye internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Hediye SIM kartta yer alan şifre ile kampanyaya katılır. Kampanyaya katılmak için ENHIZLI yazıp boşluk bırakın ve 2222 numarasına SMS gönderin. Gelen hediye internet 6 ay boyunca yurt içi kullanıma açıktır. 4.5 G uyumlu ve ses hattı sahibi olan müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Pandemi döneminde okulların uzaktan eğitimle devam etmesi, evden çalışma modellerinin artması ile en önemli ihtiyaçların başında internet geliyor. Eğer sizin de internetiniz yetersiz geliyorsa yukarıda sizin için araştırdığımız ücretsiz internet kampanyaları ile daha fazla Turkcell hediye internet kazanabilir ve işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Bedava internet kampanyalarını buraya tıklayarak takip edebilirsin..

[Toplam: 7   Ortalama: 5/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.