Turkcell 23 Nisan Hediye Kampanyası

Her yıl düzenli olarak dini ve milli bayramlarımızı en iyi şekilde kutlamaya özen gösteriyoruz. Bayramların anlamını hissetmek ve bu doğrultuda birkaç günlük yaşantımızı düzenlemek her zaman bizlere mutluluk veriyor. Bayram günlerinde insanlara hediye yapılabilecek en güzel hamlelerden bir tanesi olurken iletişim operatörleri de bu hamleyi hiçbir zaman atlamıyor.

turkcell 23 Nisan Kampanyası

Yıl içerisindeki bayramları ve önemli günleri kesinlikle atlamayan Turkcell bu özelliğini 2020 senesinde de devam ettirdi. 2020 senesinin Nisan ayına kadar olan önemli günlerde her zaman hediyeler dağıtan Turkcell 23 Nisan tarihinde de muhteşem hediyeler dağıtmaya hazırlanıyor. 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle tüm kullanıcılarına dakika, internet ve SMS verecek olan Turkcell bu sayede insanların rahatça iletişim kurmasını sağlayacak.

2020 senesi daha önceki senelere göre çok daha farklı bir şekilde yaşanıyor. Dünyanın tamamını saran korona virüsü ülkemizi de etkisi altına almış durumda. Bu sebeple de önemli günlerimizin hiçbirini doyasıya yaşayamıyoruz. Tüm dünyadaki çocukların günü olarak kabul edilen 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı da her zaman ki gibi yaşanamayacak. Kullanıcılarının moral bozukluğunu gidermek isteyen Turkcell vereceği hediyeleri ile bunu başarmak için en iyi çabayı sarf etmektedir.

turkcell 23 Nisan Bedava İnternet
turkcell 23 Nisan Bedava İnternet

23 Nisan Turkcell Bedava İnternet

Gençlerimiz yaşantılarının büyük bir kısmını internet üzerinde geçirmekte. Özellikle korona virüsü sebebiyle okullarda eğitime ara verilmesi öğrencilerin çok daha fazla evlerinde internet ile zaman geçirmesini sağlıyor. Hal böyle olduğu için akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanılan internetler her zaman yetersiz kalabilir. Bunun bilincinde olan Turkcell 23 Nisan tarihinde kullanmaları için tüm abonelerine 1 GB bedava internet vereceğini açıkladı. Alınacak olan bu internet yalnızca 1 gün geçerli olacak ve insanlar rahatlıkla bu interneti kullanabilecek.

Turkcell tarafından sunulan bedava internetin yanı sıra konuşma ve SMS hediyeleri de yer almaktadır. Çocuklar arkadaşları ile birlikte doyasıya konuşsun diye Turkcell tarafından tam 1000 dakika konuşma sunuluyor. Çocuklar bu konuşma paketini bitirmek için neredeyse günün tamamında telefonla konuşmak durumunda kalabilir. Tabi ki bu mümkün olmayacağından kalan dakikalar gün sonunda silinecektir. Turkcell, çocukların hiçbir sınırlama olmadan konuşabilmesi için hediye dakikaları bu seviyede yüksek tutmayı tercih etmiş.

Turkcell 23 Nisan Hediye Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell abonesi olan kişiler 23 Nisan saat 00:00’da başlayacak olan bu kampanyadan hediyelerini alabilmek için ilk olarak Dijital Operatör uygulamasını indirmelidir. Bu uygulamanın içerisinden Turkcell hattınızda yapmak istediğiniz işlemlerin tamamını gerçekleştirebilirsiniz. 23 Nisan hediyesini almak için bu uygulamanın içerisinden bir işlem yapılmasına gerek olmamaktadır. Uygulamayı indiren tüm Turkcell kullanıcıları kampanyadan faydalanabilir.

Kampanya dahilinde sunulan hediyelerin tamamı 24 saat sonrasında hatlardan silinecektir. Takvimler 24 Nisan’ı göstermeye başladığı andan sonra bu hediyeleri kullanmak mümkün olmaz. Gün boyu internet, dakika ve SMS hediyelerini özgürce kullanacak olan kişiler, ertesi günde kendi tarifeleri üzerinden harcama yapmaya devam edecektir. Turkcell tarafından sunulan bu kampanya hem faturaları hem de faturasız hat sahipleri için geçerli olmaktadır. Alınan bedava internet yalnızca yurtiçinde kullanım için geçerli olmaktadır. Gün sonunda 1 GB internetin kalan kısmı silinecektir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Turkcell 23 Nisan Hediye Kampanyası” için 5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir