Turkcell 2020 Ramazan Hediye İnternet Kampanyaları

Turkcell tarafından sunulan çok sayıda farklı bedava internet kampanyası bulunur. Bu kampanyaların tamamını inceleyen kişiler aralarından henüz yapmadıkları varsa bunları yaparak ramazan ayındaki internet ihtiyacını karşılayabilecektir. Evlerimizde kaldığımız ve interneti çok daha fazla kullandığımız bu dönemlerde sunulan bedava internet kampanyaları her zaman çok etkili olacaktır.

Turkcell 2020 Ramazan Hediye İnternet

Turkcell Faturasız Hatlara Özel TL Yükleyene Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell kullanıcıları tarifelerini seçmeden önce faturaları ya da faturasız hatlar arasından hangisini satın alacaklarına karar verirler. Fatura ödemeleri ve TL yükleme işlemlerinin her ikisi de internet üzerinden yapılabildiğinden çok büyük farklar bulunmamaktadır. Yalnızca faturalı hat sahipleri ek olarak otomatik ödeme talimatı verebilmektedir.

Turkcell faturasız hatlara sahip olan kişiler 26 yaşının altındaysa 30 TL ve üzeri yüklemelerde bedava internet kazanmaktadır. GNÇ kanalının abonesi olan ve GNÇ tarifelerini kullanan kişiler internet üzerinden 30 TL ya da daha fazla bir yükleme yaptığı anda bedava 1 GB internet kazanacaktır. Bu internet ramazan ayı boyunca istenilen her şekilde kullanabilmektedir.

Turkcell 2020 Ramazan Hediye İnternet Kampanyası
Turkcell 2020 Ramazan Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Mobil Uygulamaya 1 GB İnternet Hediyesi

İletişim operatörlerinin tamamı mobil uygulamalar sunmaktadır. Bu mobil uygulamalar sayesinde hatlar çok daha kolay bir şekilde yönetilebilir. Müşteri hizmetlerini arayarak ya da en yakın bayilere giderek yapılabilecek olan işlemler bu mobil uygulamalar üzerinden çok basitçe yapılabilmektedir.

Turkcell aboneleri bu imkânları sunan uygulamayı indirirse 1 GB bedava internet kazanabilecektir. App Store ya da Google Store mağazalarına giriş yapan kişiler buradaki arama kısmına Dijital Operatör yazarak çıkan uygulamayı indirmelidir. Uygulamayı indirip yükleyen herkese Turkcell tarafından 1 GB bedava internet verilecektir. Verilen bu internet çok rahat bir şekilde kullanılabilecektir.

Turkcell Kredi Kartı İle Fatura Ödemeye Özel Bedava İnternet

İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte alışverişlerimizin büyük bir kısmını internet siteleri üzerinden gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde ödemeler de her zaman internet üzerinden yapılabiliyor. Turkcell kullanıcıları kendileri için büyük bir kolaylık sağlayacak olan bu ödeme işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirirse bedava 1 GB internet kazanabilir.

Turkcell tarafından sunulan Uçuran tarifeler insanlar tarafından çok sevilir ve birçok kişi bu tarifeleri tercih eder. Uçuran tarifelere abone olan kişiler aylık bedellerini ödemek için kredi kartını kullanırsa bedava interneti kazanacaktır. Turkcell resmi internet sitesi üzerinden giriş işlemlerini gerçekleştiren kişiler ödeme işlemlerini yaptıktan sonra bilgilendirme mesajı alırlar ve 1 GB bedava internet hatlarına tanımlanır.

Turkcell Salla Kazan Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell markasının resmi uygulaması olan Dijital Operatör uygulamasını indirerek bedava internet kazanan kişiler bu interneti devamlı hale getirebilmektedir. Uygulamanın içerisinde Salla Kazan olarak isimlendirilen bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölüme giren kişiler telefonlarını gösterildiği şekilde sallarlarsa bu durumda belirli hediyeler alacaklardır. Alınan hediyelerin büyük bir kısmı bedava internettir. Salla Kazan kampanyası kapsamında 1 GB ile 10 GB arasında değişen miktarlarda hediyeler sunulmaktadır. Bu hediyelerin hangisinin geleceği tamamen şansa bağlıdır. Daha ilk denemede 10 GB bedava internet de gelebilmektedir. Haftalık olarak bu kampanyaya katılım göstermek mümkün olacaktır. Bu sebeple de ramazan ayı boyunca Turkcell aboneleri bu kampanyaya katılım gösterebilir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Turkcell 2020 Ramazan Hediye İnternet Kampanyaları” için 6 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir