Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları (2020)

Mobil internet kullanıcılarının internete en çok ihtiyaç duydukları bu dönemde Türk Telekom bedava internet kampanyalarını sizler için derledik.

Türk Telekom 2020 Bedava İnternet

Sil Süpür Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom kullanıcıları Google Play ya da AppStore’dan Türk Telekom Mobil uygulamasını indirerek her hafta “sil süpür” butonunu kullanabilir. Uygulamanın ana sayfasının sağ üst kısmında yer alan sepet işaretine tıklayınca en üstte sil süpür seçeneği sizleri bekliyor olacak. Sil süpür yaptıktan sonra genellikle hediye internet kazanılmaktadır.

Sil Süpür Bedava İnternet Nasıl Yapılır?
Sil Süpür Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Hediye Et İnternet Kazan

Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden başkasına hediye internet gönderenlere Türk Telekom da internet vermektedir. Bu kampanya kapsamında ay boyunca 1 GB gönderen kişilere haftalık 1 GB, ay boyunca 4 GB gönderenlere ise aylık 1 GB verilmektedir. Gönderim ücreti ise 1 lira olarak belirlenmiştir.

Türk Telekom 3 Ay Boyunca 30 GB İnternet Hediyesi
Türk Telekom 3 Ay Boyunca 30 GB İnternet Hediyesi

3 Ay Boyunca 30 GB İnternet Hediyesi

Türk Telekom müşterisi olup faturalı hat kullanan kişiler için 30 GB’lık hediye internet kampanyası bulunuyor. Kampanya kapsamında faturalı hat kullanıcıları prime olmayan tarifeden prime olan tarifelere geçmeleri halinde 3 ay boyunca geçerli 30 GB hediye internete kavuşacaklardır. Kampanyadan faydalanmak için tarifeyi değiştirdikten sonra 90 gün içerisinde PRIME HEDIYE yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilmelidir. Ardından SMS ile yanıt gelecek ve hediye internetinizi kullanmaya başlayabileceksiniz.

Balıkesir veya Çanakkale illerimizden birisindeki şubelere giderek yeni hat alıp ya da başka operatörden numara taşıyıp efsane tarifelere geçiş yapan kimselere 31 gün boyunca geçerli 10 GB hediye internet verilmektedir. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Her hat bu kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilecektir.

1 Hafta Geçerli 1 GB Hediye İnternet

Faturalı kullanıcılar e faturaya geçmek için talimat vermeleri halinde 1 hafta geçerli 1 GB hediye internete hak kazanmaktadır. Türk Telekom bedava internet kampanyasından faydalanmak için 1 GB boşluk e mail adresi yazılarak 3008’e gönderilmesi gereklidir. Mesaj gönderildikten sonra kısa süre içerisinde yanıt gelecek ve hattınıza 1 GB hediye internet tanımlanacaktır.

ArayanıBil Plus’a Üye Ol 1 GB İnternet Kazan
ArayanıBil Plus’a Üye Ol 1 GB İnternet Kazan

ArayanıBil Plus’a Üye Ol 1 GB İnternet Kazan

Türk Telekom’un ArayanıBil Plus hizmetine üye olan faturalı veya faturasız hat kullanıcıları 1 GB hediye internet kazanıyor. Aylık üyelik yapılması halinde haftalık 1 GB verilirken 6 aylık üyelik yapılması halinde de 1 aylık 1 GB hediye verilmektedir. Aylık üyeliğin ücreti 2020 yılı için 4,19 iken 6 aylık ücret de 17,49’dur.

Aylık üyelik için PLUS yazarak 7065’e gönderilmesi gerekirken 6 aylık üyelik için PLUS yazarak 7066’ya mesaj atılması gerekiyor.

Yukarıdaki tüm hediye internet kampanyaları yazının yayın tarihi itibariyle günceldir. Ancak Türk Telekom firması kampanyalarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Türk Telekom hediye internet kampanyaları için yazılarımızı takip etmeye devam ediniz.

Bedava internet kampanyalarını buraya tıklayarak takip edebilirsin..

[Toplam: 6   Ortalama: 5/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.