Numarasını Vodafone’a Taşıyanlara Bedava İnternet Hediyesi

Vodafone ülkemizde en çok kullanıcıya sahip olan iletişim operatörlerinden bir tanesi. Bu sayıyı olabildiği kadar yüksek seviyelere çekmek isteyen Vodafone çok özel kampanyalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Son açıklanan kampanyasında hatlarını Vodafone’a taşıyan ve belirlenen tarifeyi seçen kişiler bedava internet kazanma hakkını elde edebilecek.

Numarasını Vodafonea Taşıyanlara Bedava İnternet

Kullandıkları tarifelerden ve operatörlerden rahatsızlık duymayan kişiler genelde hatlarını değiştirmeyi istemiyor. Ancak araştırmalarını yaptıklarında numara taşıma işlemleri ile birlikte çok avantajlı paketlere geçiş işlemleri sağlanabilir. Vodafone tarafından sunulan bu paket de önemli fırsatlardan bir tanesi. Tarifesinde bolca internet ihtiyacı duyan ve ekstra hizmetlerden yararlanmak isteyen kişiler için oldukça uygun bir tarife.

Numarasını Vodafonea Taşıyanlara Bedava İnternet Kampanyası
Numarasını Vodafonea Taşıyanlara Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Geçiş Kampanyaları

Numarasını Vodafone’a taşıyan ve herhangi bir tarifeye geçiş yapan kişiler bedava internet hakkı kazanabilirler. Ancak Vodafone tarafından sunulan bu kampanya bunun dışında farklı bir kampanyadır. Kampanyanın kullanılabilmesi için Vodafone üyelerinin belirlenen tarifeye geçiş yapması gerekir. Diğer tarifelere yapılan geçişlerde kampanyadan yararlanmak mümkün olmamaktadır.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone tarafından sunulan bu kampanya dahilinde yeni abonelere tam 22 GB bedava internet verilmektedir. Bedava internet kampanyaları arasında en yüksek miktarlardan bir tanesi olarak gösterilebilmektedir. İki farklı parça şeklinde sunulan bu internetin kazanılabilmesi için insanların hem numaralarını Vodafone’a taşıması hem de Redli 15 Özel tarifesini kullanma sözü vermesi gerekmektedir.

Redli 15 Özel Tarifesi Hangi Avantajları Sunar?

İnsanlar 22 GB bedava interneti almaktan çok memnun olacaklardır. Ancak bu internet hediyesini almak için çok düşük imkanlar sunan ya da yüksek fiyat taleplerinde bulunan bir pakete geçiş yapmak istemeyeceklerdir. Bu sebeple de Redli 15 Özel tarifesinin şartları insanlar tarafından merak edilir.

Redli 15 Özel tarifesi, Vodafone Red kampanyaları arasında en çok tutulanlardan bir tanesidir. İnternet ve konuşma düzeyi telefonu aktif olarak kullanan kişiler için muhteşem bir düzeydedir. Aylık olarak 15 GB internet imkanı sunmaktadır. Birçok kişi için bu miktar oldukça yeterlidir. Bunun yanı sıra her yönde 1000 dakika ve 250 SMS sunar. Ancak Vodafone ve sabit hatlarla konuşma ücretsizdir. Böyle bir durum söz konusu olunca 1000 dakika da çok yeterli olmaktadır.

Sıklıkla yurtdışına çıkan kişiler için de önemli bir tarifedir. Yurt dışına çıkan kişiler tamamen ülkemiz ile aynı şartlarda telefonlarını kullanmaya devam edebilmektedir. Ekstra bir ödeme yapmalarına gerek olmaz. Dünyadaki popüler ülkelerde geçerli olan bir uygulamadır. 100’den fazla ülkede bu imkanlar kullanılabilir.

Numarasını Vodafone’a Taşıyanlara Bedava İnternet Hediyesi Nasıl Alınır?

  • İlk olarak bayilere başvuruların yapılması ve numaranın taşınması gerekir.
  • Taşınan numaranın Redli 15 Özel tarifesine kaydının yapılması şarttır. Bu kayıt işlemi bayilerde yapılabildiği gibi internet üzerinden de yapılabilmektedir.
  • Tarifeye kayıt olan kişilerin hattına 1 ay kullanım için 20 GB bedava internet tanımlanacaktır.
  • Sunulan bu internet, Vodafone Yanımda uygulamasında kullanım şartı ile sunulur.
  • Vodafone TV uygulamasında kullanılması için 2 GB bedava internet de sunulmaktadır.
  • Paketi satın alan kişiler ilk 3 ay boyunca ücretsiz cayma hakkına sahiptir.

12 ay taahhüt verildiğinde en iyi fiyatla tarifeye kayıt olmak mümkün olacaktır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir