ING Mobil İle 12 GB Bedava İnternet

Bankalar ve telekomünikasyon firmaları her geçen gün ortaklaşa düzenledikleri yeni kampanyalar ile müşterilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Son olarak ING bank ile Türk Telekom arasında gerçekleşen anlaşma ile kullanıcılar 12 GB bedava internet imkânını elde ettiler. ING Mobil uygulaması sayesinde kazanılan bu internet istenen her şekilde kullanılabilir.

ING Bank

ING Mobil İle 12 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Telekomünikasyon firmaları arasında yaşanan rekabet benzer bir şekilde bankalar arasında da yaşanmaktadır. Bu rekabette rakiplerinin önüne geçmeyi isteyen markalar hediyeler ile bunu başarmayı hedefler. Herkesin düzenli olarak internet kullandığı bu dönemde kampanyalarında bedava internet imkânı sunmak da son derece doğru bir karar olarak gösterilebilir.

ING Bank, banka seçimlerini kendilerinden yana kullanan kişiler için muhteşem bir kampanya sunuyor. İnsanlar birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilecekleri ING Mobil uygulamasını indirerek bedava interneti kazanabilmektedir. Aynı zamanda Türk Telekom üyesi olunması da gerekmektedir. Bu iki devi bir araya getiren kişiler bedava internetin de tadını çıkaracaktır.

Türk Telekom İNG Bedava İnternet
Türk Telekom İNG Bedava İnternet

ING Mobil İle 12 GB Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Kullanılır?

Bedava internet kampanyaları arasında en kolay kullanılan kampanyalardan bir tanesi olarak ING Bank Mobil kampanyası gösterilebilir. ING Bank tarafından başlatılan bu kampanyada mobil uygulamanın indirilmesinin dışında hiçbir işlem yapılması şart olmamaktadır. İnsanlar, kolaylıkla bedava interneti kazanabilirler.

İlk olarak App Store ya da Play Store üzerinden ING Mobil uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Uygulama indirildikten sonra giriş yapılan ekrana gelinir. Bu ekran üzerinden kişilerin müşteri numarasını ya da TC kimlik numaralarını girmesi istenecektir. Girilen bu bilgilerden sonra uygulamanın içeriği görüntülenebilmeye başlamaktadır. Bu işlem yapıldığı anda Türk Telekom üyesi kişilerin hatlarına 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.

İNG 1 GB İnternet
İNG 1 GB İnternet

ING Mobil İle 12 GB Bedava İnternet Kampanyası Koşulları Nelerdir?

Kampanyanın kullanılabilmesi için kullanıcıların hem ING Bank hem de Türk Telekom kullanıcısı olması gerekmektedir. İki büyük marka arasında yapılan kampanyada talep edilen ilk koşul budur. Bunun dışında ING Mobil uygulamasını indiren kişiler kampanya için gerekli şartı sağlamış olurlar.

ING Mobil ile 12 GB internet kampanyasından yalnızca bireysel hat sahipleri yararlanabilmektedir. Kurumsal hatlara sahip kişilerin kampanyayı kullanma şansı bulunmamaktadır. Kampanyaya katılmak için uygulamanın ilk defa indiriliyor olması gerekmektedir. Kampanya sonlandığında uygulamanın tekrar silinip yüklenmesi herhangi bir sonuç vermeyecektir. Benzer bir şekilde çok uzun süredir uygulamayı kullanan kişiler de kampanyadan yararlanamaz.

ING Mobil uygulaması indirildiği anda kullanıcıların hesaplarına 1 GB internet tanımlanacaktır. Bu bedava internet 1 ay süreyle kullanılabilmektedir. ING Mobil tarafından 12 ay boyunca kampanya devam eder. İnsanlar, tek bir sefer uygulamayı indirdikten sonra her ay 1 GB internet kazanacaklardır. ING ve Türk Telekom işbirliği ile toplamda 12 GB internet kazanılabilir. Bu süre boyunca iki üyeliğin de sonlandırılmamış olması gerekmektedir. Kazanılan internetler yalnızca yurt içerisinde kullanılabilmektedir.

Kullanıcılar her ay ekstra bir işlem yapmasına gerek olmayacaktır. ING Mobil uygulaması sayesinde her ay 1 GB bedava internet hatlara tanımlanacaktır. Tanımlamaların yapıldığı anda Türk Telekom tarafından ING Mobil kullanıcılarına mesajlar gönderilmektedir.

Daha fazla kampanyaya ulaşmak için KAMPANYALAR sayfamıza göz atabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir