Turkcell Bedava İnternet ve Dakika Kampanyalarının Tamamı!

Ücretsiz internet ve dakika nasıl kazanılır bunların yöntemlerinden bahsedeceğiz. Bu yöntemlere geçmeden önce küçük bir hatırlatma yapma yapmam gerekiyor. Bu içeriği aldatıcı bulanlar için yazının tamamını okumanızı öneririm.

Turkcell hediye ve ücretsiz paketler için sürekli kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyaları sizler için bu başlık altında toplayacağız.

Sizi daha fazla tutmadan Turkcell’in bedava internet ve dakika kampanyalarına geçelim.

İstanbul Kart Online Yükleme Yap, Bedava İnternet Al

İstanbul Kart Online Yükleme Yap, Turkcell Paycell 2GB Bedava İnternet Al
İstanbul Kart Online Yükleme Yap, Turkcell Paycell 2GB Bedava İnternet Al

İstanbul kart kullananlara Turkcell’den müjde var. Paycell kullanarak dolum yapan kullanıcılar Turkcell 2GB ücretsiz internet kazanıyor.

Paycell hediye internet kampanyalarına bir yenisini ekledi. İstanbul kart dolumuyla kullanıcılarına 2GB internet dağıtıyor. Üstelik ücretsiz interneti 1 hafta boyunca istediğiniz uygulamada kullanabilirsiniz. Detaylar: https://www.bedavainternet.info/istanbul-kart-online-yukleme-yap-turkcell-paycell-2gb-bedava-internet-al/

Web 1GB Uçuran Tarife bedava internet kampanyasından nasıl yararlanılır?

Uçuran Tarife Web 1GB Kampanyası Nedir, Bedava İnternet Nasıl Alınır-min
Uçuran Tarife Web 1GB Kampanyası Nedir, Bedava İnternet Nasıl Alınır

Turkcell Uçuran Tarifelerden herhangi birini alan müşterilerine ücretsiz 30 gün boyunca geçerli 1GB internet hediye ediyor.

Web 1gb kampanyasıyla Turkcel 30 gün içinde kullanılması şartıyla ücretsiz internet hediye ediyor. turkcell.com.tr veya Dijital Operatör üzerinden uçuran tarifelerinden herhangi birini alarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Uçuran 1GB internet almak için; Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus paketlerinden herhangi birini turkcell.com.tr veya Dijital Operatör Uygulaması üzerinden kredi kartınız ile satın aldığınızda 30 gün geçerli 1 GB kazanırsınız.

Detaylar; https://www.bedavainternet.info/ucuran-tarife-web-1gb-kampanyasi-nedir-bedava-internet-nasil-alinir/

Şampiyon Galatasaray 1 GB Bedava İnternet kampanyasından internet nasıl alınır?

Şampiyon Galatasaray 1GB Bedava İnternet Kampanyası
Şampiyon Galatasaray 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir. 1GB hediyesi 24 saat içerisinde hattınıza yüklenecektir. Kampanya aktiflendiği tarihten itibaren geçerlidir ve otomatik yenilenmez.

Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler faydalanabilecektir.

Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir. 1GB hediyesi 24 saat içerisinde hattınıza yüklenecektir. Kampanya aktiflendiği tarihten itibaren geçerlidir ve otomatik yenilenmez.

Detaylar; http://www.bedavainternet.info/sampiyon-galatasaray-1gb-bedava-internet-kampanyasi/

1 GB Bedava İnternet Salla Kazan kampanyasından nasıl bedava internet alınır, hilesi var mı?

Turkcell Salla Kazan ile 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?
Turkcell Salla Kazan ile 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell bu kampanyada faturalı ve hazır kart sahipleri salla kazan ile 1GB ve 2GB çoğunlukta olmak üzere bir çok ücretsiz dakika ve internetten faydalanabilecek.

Turkcell salla kazan kampanyasında faturalı ve hazır kart sahipleri salla kazan ile 1GB ve 2GB çoğunlukta olmak üzere bir çok ücretsiz dakika ve internetten faydalanabilecek.

Salla Kazan ile haftalık Turkcell’in vereceği hediye internet, dakika, sms ve daha bir çok pakete sahip olabilirsin. Bu uygulama ücretsiz ve kolay kullanıma sahip. Salla Kazan uygulaması linki video  altında yer almaktadır indir ve her hafta yenilenen hediyeni kullanmaya başla.

Detaylar; http://www.bedavainternet.info/turkcell-ramazana-ozel-bedava-internet-salla-kazan/

Dergilik Uygulaması ile 1 GB Ücretsiz İnternet nasıl alınır, şartları nelerdir?

Turkcell Dergilik nedir ccretsiz indir ve Hediye internet kazan
Turkcell Dergilik nedir? Ücretsiz indir ve Hediye internet kazan

Turkcell ücretsiz hediye internet kampanyalarında Dergilik Uygulamasını konu alacağız. Dergilik ile anında 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Dergilik uygulaması ile modadan spora; dekorasyondan mutfağa; yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye popüler yüzlerce dergi ve gazete cebinizde!

Detaylar; http://www.bedavainternet.info/dergilik-uygulamasi-ile-1-gb-ucretsiz-internet-kazan/

Turkcell Katlanan Bedava İnternet kampanyasından nasıl yararlanılır, şartları nelerdir?

Aktif Turkcell Bireysel ön ödemeli ses veya data hattına sahip müşterilerimiz yararlanabilirler. Müşterilerin kampanyadan yararlanabilmek için ücretli, internet içeren bir paket kullanıyor olmaları gerekmektedir.

Dijital Operatör uygulaması ve turkcell.com.tr üzerinden 10 TL ödeyerek kampanya katılımı sağladıkları anda o sırada aktif olan internet paketlerinin içerik miktarı kadar internet ve dijital servis datası tanımlanacaktır. Detaylar; http://www.bedavainternet.info/turkcell-katlanan-bedava-internet-nasil-yapilir-detaylar/

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir