En Ucuz Paket – Vodafone, Turkcell ve Turk Telekom Karşılaştırma

Ülkemizde hizmet veren mobil iletişim şirketlerinin en uygun paketlerini karşılaştırdık. Karşılaştırmayı internet ve konuşma dakikası baz alınarak fiyatlarına dikkat çekmeye çalıştık.

En Ucuz Paket - Vodafone, Turkcell ve Turk Telekom Karşılaştırma

Karşılaşmada dikkat çekileceği üzere Turkcell’in fiyatı diğerlerine göre yüksek olduğu görünüyor. İşte paket detayları.

Vodafone’un fiyat olarak en uygun tarifesinin bedeli 29 lira olarak belirlenmiş. Bu tarifede Vodafone kullanıcılarına 500 dakika konuşma hakkı ve 4 GB internet kullanımı veriyor.

Bu hizmetleri bedelinde Vodafone müşterilerinden 29 türk lirası talep ediyor. Bu fiyat 12 aylık tahhüt içerisinde geçerlidir.

Turk Telekom’dan bahsetmek istiyoruz. Vodafone ile birbirine benzer paketlerin fiyatları aynı görünüyor. Fakat Turk Telekom konuşma dakikasını bin olarak vermiş. İnternetten biraz kıstıkları görünüyor. Bu pakette Turk Telekom müşterilerine 3 GB veriyor. Bu hizmetler karşılığı Turk Telekom’da 29 türk lirası oalrak belirlenmiş.

Son olarak Turkcell’in en uygun paketine bakıyoruz. Turkcell’in taahhütlü paketinin bedeli 45 türk lirası olarak belirlenmiş. Tarifenin içerisinde 4 GB internet kullanımı ve 750 dakika konuşma veriliyor.

Üç operatörün tarifelerini sizin için karşılaştırdık, yorumunuz varsa duymak isteriz. Siz olsanız hangisini kullanırdınız?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir