BİMCell 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet Fırsatları

Ramazan ayının gelişi her zaman insanları olumlu yönde etkilerken evlerinde daha fazla zaman geçirmelerine sebep olmaktadır. Uzun süre aç ve susuz kalmanın insanlar üzerinde halsizlik ya da kendini yorgun hissetme gibi etkiler olabildiğinden birçok insan evinde zaman geçirir. Bu durumda çok daha fazla internet kullanılacağından BİMCell tarafından çok sayıda bedava internet kampanyası sunulmuştur.

BİMCell 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet

BİMCell Deneme Kampanyası İle Bedava İnternet

Ülkemizde en çok tercih edilen 3 operatöre rakip olmak için yola çıkan BİMCell kısa sürede abone sayısını arttırmayı başarmıştır. Bunu yaparken oldukça avantajlı tarifeler sunuyor olsa da insanlar BİMCell kullanırken alacakları sinyal gücü ya da internet kalitesi konusunda endişe duyarlar.

Bu endişelerin ortadan kalkması için başlatılan bu kampanya kapsamında telefonlarının mesaj bölümüne girerek DENEME yazan kişiler 5555’e SMS göndermelidir. Bu SMS ile kampanyaya katılım sağlanırken 1 aylık kullanım için 500 MB bedava internet verilmektedir.

BİMCell TL Yükleme İşlemleri İle Bedava İnternet

BİMCell kullanırken faturaları tarifeleri tercih eden kişilerin sürekli olarak TL yükleme işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu işlemler BİM şubelerinden yapılırken insanlar düzenli olarak bu şubelere gidip TL yüklerler.

Yapılacak olan TL Yükleme işlemlerinde 25 TL’den daha fazla bir bedel yüklenirse bu durumda 1 GB bedava internet kazanılacaktır. Bu interneti alabilmek için kullanıcıların BONUS yazıp 4551’e mesaj göndermesi gerekmektedir. Gönderilen mesajlar sonrasında BİMCell tarafından 1 GB internet tanımlanabilir.

BİMCell 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet Fırsatları
BİMCell 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet Fırsatları

BİMCell Geçiş İşlemlerine Özel Bedava İnternet

İnsanlar belirli dönemlerde operatörlerini değiştirirlerse çok ciddi seviyede hediyeler kazanabilecektir. Eğer bulundukları konumda tüm operatörlerden eşit kalitede sinyal alınabiliyorsa bu durumda kullanıcılar en iyi teklifi sunan operatörlere geçiş yapabilirler.

BİMCell bu konuda abonelerine oldukça avantajlı teklifler iletmektedir. Farklı operatörlere sahip olan kişiler BİMCell hatta geçişe karar verirlerse geçiş işlemleri sonrasında 4 GB bedava internet ve 250 dakika kazanacaklardır. Ramazan ayında ortaya çıkan internet ve dakika ihtiyacı bu kampanyaya katılım sayesinde karşılanabilmektedir.

BİMCell 4.5G Geçiş İşlemlerine Bedava İnternet

Ramazan ayında birçok farklı kampanyayı kullanmadan tek bir kampanya ile tüm internet ihtiyacını karşılamak isteyen kişiler 4.5G kampanyasını tercih edebilmektedir. BİMCell aboneleri herhangi bir sebepten dolayı henüz SIM kartlarını 4.5G uyumlu hale getirmemişse bu kampanyaya katılım gösterebilmektedir.

BİM şubelerine giderek yeni bir SIM kart alan kişiler numaralarını 4.5G teknolojisine uygun hale getirmiş olacaktır. Bu işlem karşılığında BİMCell tarafından tam 30 GB bedava internet verilmektedir. 1 ay süreyle kullanılabilen bu internet ramazan ayındaki ihtiyacı rahatlıkla karşılayabilecek bir düzeydedir.

BİMCell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Korona virüsü ve ramazanın aynı döneme denk gelmesi ile birlikte internet kullanımı çok ciddi seviyelere ulaşmıştır. Birçok kişi tarifelerinin yetersiz kalması sebebiyle ek paketler satın almakta ve ekstra harcamalar yapmaktadır. Bu durumun önüne geçilebilmesi için devletimizin temsilcileri ile operatörler arasında bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıdan sonra açıklanan karara göre tüm BİMCell abonelerine 1 GB bedava internet dağıtılacak. Bu internet abonelerin hattına otomatik olarak tanınacağı için abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek yok. Yakın tarihte BİMCell tarafından gelecek bilgilendirme mesajları ile 1 GB bedava internet kullanılmaya başlanabilir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

BİMCell 2020 Ramazan Ayı Bedava İnternet Fırsatları” için 2 yorum

  1. Haftalık 30 GB nasıl alınıyor bir defa aldım başka da alamadım bu konuya çözüm bulunsa daha faydalı olabilir

  2. Bimcelli çok seviyorum ve çok uygun bütçeli tarifeler var şu sıralar internetim bittiği için bedava internet istiyorum teşekürler bimcell

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir