2019 Yılı Türk Telekom’a geçiş tarifeleri ve avantajları

Bugün itibariyle geçerli ve yürürlükte olan tarifelerden bahsedeceğiz. Bütün operatörler ile tek tek görüştük ve sonuçlarını aldık. Eski ismiyle Avea yeni ismiyle Turk Telekom’a geçiş yaparsanız neler kazanırsız?

Türk Telekom'a geçiş tarifeleri ve avantaj paketleri

Hangi tarifeyi kaça alırsınız bilgilerini tek tek alabilirsiniz.

En düşük paket ile başlayacağız. Bu pakette her yöne bin dakika, bin sms ve 5 GB internet ile aylık 35 liraya sahip olabilirsiniz.

İkinci tarifemiz daha çok internet harcayanlar için geçerli olacağına inanıyorum. Bu tarifede bin dakika, bin sms ve 10 GB internet sadece 49 liraya sahip olabilirsiniz. Bu pakete özel olarak 3 aylık 30 GB internet hediyesi bulunmaktadır.

Bu tarifeler taahhütlü fiyatlar olarak belirlenmiştir. Tahhütsüz fiyatları ise 1nci paket 50 lira ikinci paket ise 69 liraya sahip olabilirsiniz.

Diğer operatörler ile karşılaştırdığımızda en uygun fiyat ve internet oranı Turk Telekom’a ait görünüyor.

Vodafone ve Turkcell internet üzerinden geçiş başvurularına kapıya kadar hattı teslim ettiğini tekrar hatırlatmakta fayda var.

Avantajlı tarife ve paketler için bizi sosyal medyada takip etmeyi unutmayınız.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir